keskiviikko 16. heinäkuuta 2014

Voita kolmen päivän lippu Summer Soundeille! ARVONTA PÄÄTTYNYT!

1002352_487471618003126_1090068692_n64709_487471484669806_706102331_n970645_487467171336904_110981205_n988685_487472474669707_2047019072_n
Nyt ois jaossa jollekkin onnekkaalle kolmen päivän lippu tän vuoden Soundeihin :) Kenelläkään ei oo varmaan jäänyt epäselväksi mistä bileistä on kyse, mutta kerrataan sen verran että näähän on Euroopan suurimmat elektronisen musiikin festarit jotka keräs viime vuonna yli 30 000 ihmistä! Paikkana on Helsingin Messukeskus ja ajankohta tänä viikonloppuna 18-20.7. Mun omat lemppari esiintyjät ketkä haluun tänä vuonna nähdä on Eric Prydz, Sander van Doorn ja Marco V! Kaikkien noiden musaa oon alkanut kuuntelemaan suunnilleen 4 vuotta sitten, joten jännä nähdä onko ne pysyny kaikki samassa genressä :) Hirveen moni DJ muuttaa musaansa ajan kanssa enemmän massaan päin ja se joskus harmittaa! Mutta ei voi kun innolla odottaa viikonloppua ja jos sua kiinnostaa lähtee reivaamaan kolme hullua päivää niin pistäppäs koko nimi ja sähköpostiosoite kommenttiboksiin ;)

Lisää infoa, kaikki esiintyjät sun muut löytyy Summer Soundien nettisivuilta! Lippu on 115 euron arvoinen ja sen voi noutaa henkkareita vastaan festareiden sisäänkäynniltä. Arvonta päättyy huomenna 17.7 klo 18:00 ja voittajalle ilmoitetaan henkilökohtaisesti. Osallistujan täytyy olla täysi-ikäinen.

IMG_5321a1000881_486593094757645_855695696_n
 Viime vuonna Summer Soundeilla duunissa :)

203 kommenttia:

  1. alina.juote@hotmail.com

    VastaaPoista
  2. Valkama.anni@hotmail.com

    VastaaPoista
  3. laura.lilleke@hotmail.com

    VastaaPoista
  4. emmaraty93@gmail.com

    VastaaPoista
  5. pinja-94@hotmail.com

    VastaaPoista
  6. jonna_1993_@hotmail.com

    VastaaPoista
  7. Emppa-95@hotmail.com

    VastaaPoista
  8. Sophia.Mannila@edu.hel.fi

    VastaaPoista
  9. jenzku_1993@hotmail.com

    VastaaPoista
  10. natashhha-@hotmail.com

    Natasha Roth

    VastaaPoista
  11. Taru Laine

    Taru.Onerva@gmail.com

    VastaaPoista
  12. Bettina Bergholm
    bbbettina@hotmail.com

    VastaaPoista
  13. jennv@windowslive.com (Jenna Vainikainen)

    VastaaPoista
  14. Ida Vasström
    idaw.95@hotmail.com

    VastaaPoista
  15. sonja.suomela@gmail.com

    VastaaPoista
  16. salla_hamalainen@hotmail.com

    VastaaPoista
  17. Laura Väre
    laura.k.vare@gmail.com

    VastaaPoista
  18. iida1994@hotmail.com

    VastaaPoista
  19. hli.rasanen@gmail.com

    VastaaPoista
  20. Am.aronkoski@wippies.com

    VastaaPoista
  21. Privacy-00@hotmail.com

    VastaaPoista
  22. monolajulia@gmail.com
    Julia Monola

    VastaaPoista
  23. Katsku93@hotmail.com

    VastaaPoista
  24. e-emmaa@hotmail.com

    VastaaPoista
  25. Niina Pitkänen
    niiina-@hotmail.com

    VastaaPoista
  26. Jessica nylund
    Jesssiii94@hotmail.com

    VastaaPoista
  27. Erja Nivus ~ erjaaaaaaaa@hotmail.com

    VastaaPoista
  28. Katila Satu, rullatuolisi_@hotmail.com

    VastaaPoista
  29. Noora K, noooraa_@hotmail.com

    VastaaPoista
  30. Jasmin Immonen
    jj-jasmin@hotmail.com

    VastaaPoista
  31. Heli Kirveskangas
    hemppis@windowslive.com

    VastaaPoista
  32. jjenna.jokelainen@hotmail.com

    VastaaPoista
  33. daysgobynow@gmail.com

    VastaaPoista
  34. Laura.joutsalainen@gmail.com

    VastaaPoista
  35. Jenni Liimatainen, jenndii@hotmail.com

    VastaaPoista
  36. Tanja Siira
    tanja.siira@seamk.fi

    VastaaPoista
  37. Anna Schmidt
    annasii@hotmail.com

    VastaaPoista
  38. Tiina Sultsi, tiinasultsi@hotmail.com

    VastaaPoista
  39. Meri Luukkola
    meriluukkola@hotmail.com

    VastaaPoista
  40. Jenni Korjonen

    jenni.korjonen@gmail.com

    VastaaPoista
  41. EIKÄÄÄÄÄ!!! <3
    Sindy Sundvik
    sindymikaela@gmail.com

    VastaaPoista
  42. julia.cavadas@hotmail.com

    VastaaPoista
  43. Sara Lyytikäinen
    Sara_sleepyhead@hotmail.com

    VastaaPoista
  44. Annika Toivonen
    annika933@gmail.com

    VastaaPoista
  45. Ihan mahtava arvonta!!
    Essi.savolainen@luukku.com

    VastaaPoista
  46. anni.holck@hotmail.com

    VastaaPoista
  47. Anniina Lamminen
    amsku@hotmail.com

    VastaaPoista
  48. Johanna Vainio
    johannna.v@hotmail.com

    VastaaPoista
  49. Reetta Lehtinen
    reetta.lehtinenn@gmail.com

    VastaaPoista
  50. Anniina Valkeinen

    ansku-bansgu@hotmail.fi

    VastaaPoista
  51. tani.tak@hotmail.com
    Taina Kalliokoski

    VastaaPoista
  52. Laura Jänkälä

    laura_jankala@outlook.com

    VastaaPoista
  53. jaanasd@windowslive.com

    VastaaPoista
  54. Katri Nogelainen
    katri.nogelainen@gmail.com

    VastaaPoista
  55. Margit Laitinen
    margit.laitinen@hotmail.com

    VastaaPoista
  56. Tahtoo tonne!! :D empetsu@hotmail.com

    VastaaPoista
  57. Sanni Kupiainen
    ssanni_@hotmail.com

    VastaaPoista
  58. Sara Parrila

    sara.parrila@gmail.com

    VastaaPoista
  59. Noora Huhtala
    noorahuhtala@hotmail.com

    VastaaPoista
  60. ali.tikru@wippies.fi :)

    VastaaPoista
  61. suvi.herranen@gmail.com

    VastaaPoista
  62. Ilona Markkanen

    ilopilleri.ilona@hotmail.com

    VastaaPoista
  63. Mukana ollaan!
    Farah Kadanati, farahkadanati@msn.com

    VastaaPoista
  64. Pihla Hyöty
    pihla.hyoty@gmail.com

    VastaaPoista
  65. juliaharhama@gmail.com

    VastaaPoista
  66. juliaharhama@gmail.com

    VastaaPoista
  67. Janika Kontkanen
    jjjanikaa@hotmail.com

    VastaaPoista
  68. Milla Sarkameri
    sarcamilla@gmail.com

    VastaaPoista
  69. Iina Korhonen
    iiinsku__@hotmail.com

    VastaaPoista
  70. essiwou@hotmail.com
    Essi Ruotsalainen

    VastaaPoista
  71. Roosa Portman
    portmanroosa@gmail.com

    VastaaPoista
  72. veeratuuliasalonen@gmail.com

    VastaaPoista
  73. Veera Salonen
    veeratuuliasalonen@gmail.com

    VastaaPoista
  74. Aino Ahola
    ainojuuliaahola@gmail.com

    VastaaPoista
  75. Milla Virtanen
    Maumaukisu@hotmail.com

    VastaaPoista
  76. Milja Uusikumpu
    muusikumpu@gmail.com

    VastaaPoista
  77. riikka.laakso1@hotmail.com

    VastaaPoista
  78. Suvi Pakarinen
    ssupa-@hotmail.com

    VastaaPoista
  79. Säde Mattila

    sadetuuliamattila@gmail.com

    VastaaPoista
  80. Kirjoittaja on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
  81. Sonja Rytsy
    sontsu1@hotmail.com

    VastaaPoista
  82. Saara Sikanen
    ssaara95@gmail.com

    VastaaPoista
  83. anniina.hirvi@gmail.com
    anniina hirvi

    VastaaPoista
  84. Soffu.94@hotmail.com

    VastaaPoista
  85. Maija Sangi ::)
    maikkii@windowslive.com

    VastaaPoista
  86. Rosa Nurminen
    rosa.nurminen@luukku.com

    VastaaPoista
  87. Anni Tolvanen
    anni.tolvanen91@gmail.com

    VastaaPoista
  88. Tiia Sykkö

    tiia-petra@hotmail.com

    VastaaPoista
  89. Anna Valtonen
    valtonen.anna@gmail.com

    VastaaPoista
  90. Annina Aalto

    anninajohanna@gmail.com

    VastaaPoista
  91. Emmi paloranta
    Emmi1.paloranta@gmail.com

    VastaaPoista
  92. Anja Konttori
    a.konttori@hotmail.com

    VastaaPoista
  93. Mukana arvonnassa! :)

    mikki-89@luukku.com

    VastaaPoista
  94. Oxman.melissa@gmail.com

    VastaaPoista
  95. Teddy.94@hotmail.com

    VastaaPoista
  96. Anu Kivimäki
    Anuu1@hotmail.com

    VastaaPoista
  97. Reetta Kouki
    reetta.kouki@gmail.com

    VastaaPoista
  98. Teddy.94@hotmail.com christina lindqvist

    VastaaPoista
  99. omgg!! pihla.karhunen1@luukku.com <3______<3

    VastaaPoista
  100. carita.schulz@edu.keuda.fi

    VastaaPoista
  101. Laura Kuparinen
    laura--@live.fi

    VastaaPoista
  102. netta turne
    nettaturne@gmail.com

    VastaaPoista
  103. Rosa Rautala
    rosa.rautala@hotmail.fi

    VastaaPoista
  104. alinamatilda.makslahti@gmail.com

    VastaaPoista
  105. isa_berg@hotmail.com

    VastaaPoista
  106. Irmeli Nieminen

    irmeli.nieminen@hotmail.com

    VastaaPoista
  107. Petra Räsänen
    Petra_njs10@hotmail.com

    VastaaPoista
  108. Sofia Söderholm, sofia.soderholm1996@gmail.com

    VastaaPoista
  109. Maria Alanen

    maria.alanen@laurea.fi

    VastaaPoista
  110. laura.latvala@outlook.com

    VastaaPoista
  111. Julia.koikkalainen@gmail.com

    VastaaPoista
  112. emilia.haapanen@outlook.com

    VastaaPoista
  113. Wuhuu!

    Jenna Ronimus

    jenna.ronimus@gmail.com

    VastaaPoista
  114. Ronja Ressler, rezzuh@hotmail.com :)

    VastaaPoista
  115. Hanna Kuusela
    hanna-2@windowslive.com

    VastaaPoista
  116. Kiira Nousiainen
    kiira.nousiainen@kolumbus.fi

    VastaaPoista
  117. Mira Kokki
    mira@hotmail.fi

    VastaaPoista
  118. Olivia Berghäll
    olivia.berghall95@gmail.com

    VastaaPoista
  119. amy.halonen@icloud.com :)

    VastaaPoista
  120. Laura Hakamäki
    laura.hakamaki@gmail.com ♥

    VastaaPoista
  121. Frida Olenius
    friiduli@yahoo.fi

    VastaaPoista
  122. s.u.s.k.i@hotmail.com
    Susanna Saikkonen

    VastaaPoista
  123. Fanny Laurila
    fanny.laurila@hotmail.com

    VastaaPoista
  124. Jenny Lappalainen
    jennyj94@hotmail.com

    VastaaPoista
  125. veera.merta@outlook.com

    VastaaPoista
  126. Maiju Juuti
    maijueveliinajuuti@gmail.com

    VastaaPoista
  127. tuija.polvi@gmail.com

    VastaaPoista
  128. nortsukka@hotmail.fi :)

    VastaaPoista
  129. Petra Karbin

    ppetrra@hotmail.com

    VastaaPoista
  130. Pinja Pitkänen
    pinja_953@hotmail.com

    VastaaPoista
  131. Nenna-Juulia Joska

    nennajoska@hotmail.com

    VastaaPoista
  132. Rina Rautala
    rina.rautala@hotmail.com

    VastaaPoista
  133. Katariina Kallioniemi
    Katariina.95@hotmail.com

    VastaaPoista
  134. Cecilia Seuri
    cessi123@hotmail.com

    VastaaPoista
  135. Jenna Löflund

    jenna.loflund@hotmail.com

    VastaaPoista
  136. marlaruusu@luukku.com

    VastaaPoista